تسریع در لاغری با تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 10 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل یکی از دستگاه های هوازی که با پیشرفت علم و تکنولوژی طراحی و ساخته شده است. همان طور که می دانید با استفاده از تردمیل شما می توانید ساعت ها راه بروید و بدوید، بدون اینکه بخواهید مسافتی را طی کنید و جابه جایی انجام دهید.تکنولوژی و علم پیشرفت های زیادی کرده اند و رفاه زیادی را برای انسانها به وجود آورده اند. حتما دقت کرده اید که امروزه به تازگی به راحتی می توانید با فردی در دورترین نقطه کره زمین ارتباط برقرار کنید و همزمان او را نیز ببینید که این امکانات زندگی بشر را بسیار ساده کرده است.

شاید به گوشتان رسیده باشد که به تردمیل دو درجا نیز گفته می شود.تردمیل دستگاهی است که پیاده روی را برای تمام افراد با هر سن و سالی ساده تر کرده است و امکان استفاده آن برای همه به سادگی ایجاد شده است. بعضی از تردمیل ها موتوردار یا در واقع برقی هستند و تردمیل هایی نیز هستند که بدون موتور بوده و بدون برق هستند و صفحه تردمیل با نیروی کاربر و انرژی او به حرکت در می آید که این نوع از تردمیل ها رواج کمتری دارند.

دامنه انجام تمرینات با استفاده از تردمیل بدون موتور محدود می باشد و با استفاده از آن تنها میتوان به تقویت ماهیچه ها و عضلات پا پرداخت.تردمیل های موتوردار بر خلاف تردمیل های بدون موتور با انرژی موتور دستگاه، صفحه را وادار به حرکت می کند و امکانات زیادی دارند که مهم ترین آنها امکانات سرگرمی و برنامه های متنوع از پیش تعیین شده که از مهم ترین آنها می توان به امکان تنظیم سرعت و شدت کار با آن اشاره کرد.

این دستگاه پر طرفدار تردمیل با چرخیدن تسمه، موجب حرکت صفحه دستگاه می شود و کاربر به راحتی می تواند بر روی آن پیاده روی کرده و نیازهای ورزشی خود را تامین کند، بدون اینکه احتیاجی به رفتن بیرون از خانه داشته باشد.بنابراین استفاده از تردمیل بدون موتور سخت بوده و نیاز به تلاش بیشتری دارد.

جالب است بدانید قیمت این نوع تردمیل ها ارزانتر از نوع موتوردار آنهاست. تردمیل های برقی معمولا دارای صفحه نمایش کامپیوتری است که می توانند تعداد ضربان قلب شما را در طول تمرین نمایش دهد و شما با استفاده از آن می توانید برنامه مناسبی را برای انجام دادن تمریناتتان انتخاب کنید. این نمایشگرها قادرند سرعت، مسافت، مدت زمان و میزان کالری مصرفی شما در زمان انجام دادن تمرینتان به نمایش در بیاورند و شما وضعیت عمومی خود را به راحتی کنترل کنید و به صورت آکادمیک به انجام ورزش بپردازید.

اغلب تردمیل های موتوردار امکان تنظیم شیب دارند که بعضی از آنها به صورت دستی تنظیم می شوند و برخی دیگر به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند.با استفاده از شیب تردمیل می توانید کار خود را متنوع کنید و با انجام دادن تمرینات چالشی به تقویت اندام هایتان بپردازید.

استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده این دستگاه ها بیشتر برای تناسب اندام و کاهش وزن در نظر گرفته شده اند و برخی دیگر برای بالا بردن آمادگی جسمانی بدن می باشد و می تواند به کاربر خود کمک کند تا از انجام تمرینات تکراری پرهیز نمایید. مواردی که در هنگام خریدن تردمیل باید به آن توجه کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید، در ادامه مقاله آورده ایم و می توانید به خوبی از آنها استفاده کنید.

تردمیل دستگاهی است که انجام دادن ورزش را برای شما آسان می کند و کاربر به راحتی می تواند در هر شرایطی ورزش خود را انجام دهد، بدون اینکه از آب و هوای اطراف خود مطلع باشد و در فضای بیرون از خانه حضور پیدا کند، فعالیت ورزشی خود را انجام دهد و با انجام ورزش در کنار خانواده لذت ببرد.شما با استفاده از تردمیل بدون اینکه نیاز باشد برای رسیدن به مکان مناسب پیاده روری ترافیک خیابان ها عبور کنید و هزینه زیادی را نیز بپردازید، می توانید در خانه ورزش مناسبی را انجام دهید و با اتفاقات پیش بینی نشده مواجه نشوید.

*کمپانی و تولید کننده تردمیل و میزان گارانتی و خدمات پس از فروشی که برای آن دستگاه در نظر گرفته شده است

*جنس کلی دستگاه و صفحه اصلی آن

* توان موتور بر حسب اسب بخار و میزان تحمل وزن دستگاه

*حداقل و حداکثر سرعتی که این دستگاه می تواند ارائه دهد و امکان تنظیم شیب

*بیشترین ساعتی که کاربر می تواند بدون ایجا وقفه از دستگاه استفاده کند و به انجام دادن تمریناتش بپردازد.

*دقت به امکانات اضافی تردمیل

قیمت های تردمیل بنا به مدل انتخابی، امکانات و ویژگی هایی که دارد متفاوت هستند.حتما در این زمینه دقت کنید و تحقیقات کافی را انجام دهید تا بهترین گزینه بتوانید انتخاب کنید و با توجه به مبلغی که پرداخت می کنید بتوانید تردمیل مناسبی را تحویل بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :