تردمیل وسیله ای برای چربی سوزی بیشتر

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 10 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل وسیله ای است برای انجام تمرینات هوازی که افراد مختلف با هر سلیقه ای می توانند از آن استفاده کنند.حال اگر تردمیل خریداری کرده اید و پس از مدت کوتاهی استفاده از آن، دیگر خسته شده اید و نمی خواهید فعالیت ورزشی انجام دهید، وقت آن رسیده است که با استفاده از یک برنامه مدون و کامل به هدف دلخواه خود برسید.

از جمله موثرترین دستگاه های کارآمد برای چربی سوزی و لاغری، تردمیل می باشد که افراد هم در باشگاه و هم در منزل به وسیله انواع تردمیل می توانند به اهداف خود دست پیدا کنند.افرادی که می خواهند به وسیله رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهند؛ باید بدانند که این کار برای کاهش وزن مفید است اما هرگز نمی توانند بر روی شکم خود تمرکز کنند و تغییرات زیادی در این نواحی به وجود بیاورند.

برای آب کردن چربی شکم علاوه بر رژیم غذایی باید ورزش انجام داد و بهترین ورزش، ورزش هوازی با کمک تردمیل است که به لاغری شکم کمک زیادی می کند.برای لاغری شکم برنامه های متفاوت وجود دارد که به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند.بهترین تمرینی که شما می توانید برای رسیدن به هدفتان انجام دهید، یک تمرین با برنامه ریزی متنوع به وسیله تردمیل می باشد.

برای رسیدن به کاهش وزن حدوداً 4 روز در هفته آن هم به مدت 30 دقیقه باید ورزش کنید.اگر با سرعت کم به شکل پیاده روی آهسته بر روی تردمیل راه بروید، در مدت زمان یک ساعت می توانید 360 کالری بسوزانید و اگر شیب تردمیل را به حالت 2 درصد تغییر دهید، تردمیل می تواند پیاده روی در محیط بیرون را برای شما شبیه سازی کند.دویدن و ورزش کردن موجب بهتر شدن عملکرد سیستم قلبی-عروقی می شود و کسالت را از بین می برد و فرد را با نشاط و سرحال می کند.

در تمرین هوازی، 15 تا 20 دقیقه اول تنها قند بدن سوزانده می شود و بعد از آنکه این مرحله را پشت سر گذاشتید، تازه نوبت به چربی سوزی می رسد یعنی طول مدت ورزش شما باید بیش از 20 دقیقه باشد تا چربی سوزی در بدن شروع شود.برای آنکه طول ورزش خود را افزایش دهید، می توانید یک برنامه ورزشی 45 دقیقه ای برنامه ریزی کنید.

تمرین هوازی 45 دقیقه ای را به سه بخش 15 دقیقه ای تقسیم بندی کنید. 15 دقیقه اول که به پایان رسید به مدت 4 تا 5 دقیقه با چرخ مسگری تمرین کرده، سپس 15 دقیقه دوم را آغاز کنید.بعد اتمام این زمان، درازنشست انجام داده و سپس مرحله سوم را انجام دهید.اینگونه 45 دقیقه تمرین هوازی انجام داده اید و هم با چرخ مسگری و درازنشست به آب کردن چربی های شکمی کمک کرده اید.بعد از گذشت یک هفته از انجام تمرینات شدت تمرین باید افزایش یابد. اگر شدت و نوع تمرینات تغییر نکند، نتیجه ای از ورزش کردن نخواهید گرفت.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :